Ta, co tomuto blogu vládne

6. prosince 2014 v 20:23 | Kia |  Koutek Kiy
Ahoj, tak na začátek bych se Vám měla alespoň malinko představit že? Takže narodila jsem se se jménem Kristýna před 18-ti lety. Vzhledově jsem menší člověk, mám delší hnědé vlasy, tmavší modré oči. Hodně lidí říká, že mi oči mění odstíny modré podle nálady, ale já to nikdy neviděla, tak nevím. Mám bratra, se kterým se samozřejmě jako správný sourozenci nesnášíme, ale dala bych za něj svůj život. A jestli to někoho natolik zajímá, mám i přítele. Studuji třetím rokem střední zdravotnickou školu. Mým snem je stát se psycholožkou. Také bych ale ráda pracovala i jako hipoložka v lázních u dětí.


Co se týče mých zájmů, mám jich opravdu nepřeberné množství. Největší zájem asi tvoří jezdectví, četba, tvoření grafiky, různá práce s počítačem, metalovou hudbu, trávení času s kamarády a rodinou či různé tvoření, ať už literární, či úmělecké. Co se týče četby, je to jeden ze zájmu, který tvoří většinu mého času. Miluji také seriály Doctor Who a Primeval. Jsem hrdý Whovian. Můj nejoblibenější Doktor je desátý a nejoblibenější společnice je Rose a Amy. Seriál vřele doporučuji shlédnout. Blogů jsem měla za svoji blogovou kariéru opravdu hodně, troufla bych si říct kolem stovky. Většina mi ale dlouho nevydržela. Nejdéle mi vydržel koňský blog s přezdívkou Amy.

Díky internetu jsem získala spousta přátel i nepřátel. Čas vždy ukázal, kdo za něco stojí a nepodkopne Vám nohy. Je smutné, že jsem narazila i na ty, co se tvářili jako kamarádi a pak se z nich vyklubalo něco, co mě zklamalo. Ale díky nim člověk získá životní zkušenosti, které se mu uplatní v životě. Zastávám názor, že realita je důležitější než virtualita. Hodně často se také dostávám do sporu s různými lidmi. Mám jednu takovou vlastnost, která hodně lidem vadí. Jsem moc upřímná a je mi celkově jedno, kdo si o mě co myslí. Mám své pevně dané názory, se kterými většina lidí nepohne a nedělá mi problém říct někomu do očí, co si o něm myslím. Nezastírám, že mě to nikdy nedostalo do problémů ... ale vždy jsem přežila.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erička Erička | Web | 7. prosince 2014 v 10:22 | Reagovat

Krásně napsaný článek o Tobě! Tak ať se Ti tvé sny splní a užívej si života!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama