Co se jinam nevešlo

Čemu se diví kluci na dívkách?

13. listopadu 2015 v 4:44 | Kia
Často kluci na dívkách vidí něco, co jim přijde zvláštní. Či dokonce podivné až bláznivé. Napadlo mě sepsat článek tak, že ho vlastně ani nepíšu já, ale přítel. Přeci jen, nejsem kluk, tak bych to nedovedla jako kluk podat. Určitě se můžete těšiti i na článek z opačné strany. Čeme se tedy chlapci u dívek diví?

TOP 5 | Říjen

10. listopadu 2015 v 5:42 | Kia
Určitě to znáte, koupíte si produkt či oblečení a hned se do dané věci zamilujete. Tato rubrika je celkem častá a já osobně ji opravdu ráda čtu u blogerů, často mi totiž dodají různou inspiraci. Vybrala jsem tedy 5 oblastí a to je kosmetika, oblečení, kniha, písnička a ostatní (kde budou různé věci, které se jinam nevešly). Pojďme tedy na to!

1. KOSMETIKA
Říkal si o to sám. Používám ho teprve několik dní a už teď jsem s ním opravdu spokojená (aneb konečně po dlouhé době recenze nelhali). Kokosový olej je jedna z nejlepších věcí, které jsem na své tělo poslední rok dala. Pleťi opravdu pomáhá. Naprosto doporučuji. I když je docela drahý, tak vydrží dlouho i menší balení.

Co mají muži a ženy těžké?

5. listopadu 2015 v 18:43 | Kia
Často se vedou hádky, či v lepším případě diskuze, kdo má život těžší, či ženy nebo muži. Nechtěla jsem psát článek, proč ženy to mají těžké a poté o mužích. Proto jsem se rozhodla to zakombinovat do jednoho článku. Co tedy má každé pohlaví v životě těžké?

Typy lidí na vesnici

31. října 2015 v 21:02 | Kia
Pokud žijete na vesnici jako já, jistě máte (vcelku) zajímavé sousedy. Na každý je dokonalý, ale co, k životu (bohužel) patří. Nápad na tento článek mě napadl při venčení našeho hyperaktivního psa, kdy jsem si jen tak prohlížela domy sousedů. Jaké typy lidí lze na vesnici nalézt?

5 důvodů, proč dojíždět

21. října 2015 v 17:35 | Kia
Pokud jste již na střední škole a studujete dále, jistě buď jste ubytovaní na internátě či dojíždíte. Pokud dojíždíte, ať už vlakem či autobusem, je to jenom dobře! Dojíždění přináší samá pozitiva. A jaká?

Typy prázdnin

24. srpna 2015 v 19:22 | Kia
Prázdniny jsou už skoro za námi a přede mnou mé 19-leté narozeniny a začátek školy. Každý prázdniny tráví jinak. Napadlo mě sepsat tři nejběžnější způsoby, jakými trávíme prázdniny. Jaké to jsou?

Mám ráda módu, a proto jsem založila Modniu

22. srpna 2015 v 9:51 | Kia
Ne každý módní obchod mě zaujme. Buď mají příliš vysoké ceny, nekvalitní zboží či se mi prostě nějakým způsobem obchod znelíbí. Ovšem když jsem zahlédla reklamu na Facebooku na obchod Modnia, zaujal mě obchod hned svým vzhledem. Ráda bych vás s tímto obchodem zhruba seznámila a ukázala, co vše v něm najdete.

3096 dní - příběh nataschi kampuschové

18. července 2015 v 8:04 | Kia
Čas od času se najde film, který mě hluboce dojme. Ať už svým příběhem, či zpracováním. 3096 dní - příběh Nataschi Kampuschové je film podle skutečné události v roce 2016. Dívku znalo celé Rakousko, za chvilku celý svět.

Rozhovor s přítelem

15. července 2015 v 17:46 | Kia
Každý na internetu se věnuje něčemu jinému. Náš svět je blogování. Napadlo mě udělat rozhovor s mým přítelem, jak vidí blogy on a popíše nám malinko svůj internetový svět. Uvidíte (spíše počtete) pohled na blogování a internet ze strany opačného pohlaví.

Typy dnešních dívek

1. května 2015 v 10:38 | Kia
V dnešní době je poměrně hodně typů lidí. Každá dívka má své charakteristické znaky, podle kterých si lidi zařazují ostatní. Dnes se bohužel hodně dívá na vzhled a ne na to, jaký člověk je. Ovšem je pár největších skupin dívek, které většina pozná a řadí si je ihned, co je uvidí. Jaké to tedy jsou?
 
 

Reklama